środa, 03 listopada 2021 10:02

Potrącenie dziecka niedaleko szkoły w Jankowie Dolnym

 

W środowy wczesny ranek służby zostały zadysponowane do Jankowa Dolnego, gdzie na szosie doszło do potrącenia dziecka.

Do zdarzenia doszło 3 listopada, około godziny 8. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu, do którego doszło na szosie prowadzącej przez Jankowo Dolne, na odcinku drogi między supermarketem a szkołą podstawową.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego dziecko zostało opatrzone, a następnie przewiezione do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Dawid środa, 03 listopada 2021 20:49 napisane przez Dawid

    Najpierw w lewo, potem w prawo, a potem jeszcze raz w lewo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane