wtorek, 16 listopada 2021 15:09

Zaginiona para odnalazła się na drodze z Wrześni do Gniezna

 

Nietypowy przebieg miała interwencja, której podjęli się policjanci w minionej dobie. Wszystko rozegrało się na terenie kilku powiatów.

W miniony poniedziałek 15 listopada w godzinach wieczornych policjanci z Trzemeszna przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 17-latka. Jak wynikało z relacji zgłaszającej matki chłopak mógł udać się na teren powiatu wolsztyńskiego, gdzie mieszka jego nowo poznana koleżanka.

Policjanci sprawdzili w tamtejszej komendzie te informacje i podczas tych ustaleń okazało się, że podobne zawiadomienie zostało złożone w Wolsztynie - tym razem dotyczyło zaginięcia 16-latki. Mundurowi podejrzewali, że zaginieni małoletni najprawdopodobniej przebywają w swoim towarzystwie.

Sprawa swój finał miała we wtorek 16 listopada około godziny 7 rano na terenie Noskowa w powiecie wrzesińskim. Tam na drodze idącą parę wypatrzył sierż. szt. Dawid Wielgosz, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Czerniejewie. Akurat wracał ze służby do domu.

- Gdy zauważył chłopaka i dziewczynę idących w stronę Gniezna skojarzył ich wizerunki i ubiór, a następnie potwierdził, że są to zaginieni nastolatkowie. Okazało się, że od dłuższego czasu szli z Wrześni w kierunku Gniezna, byli zziębnięci - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. 

Na miejsce wezwano patrol, który zabrał ich do Komisariatu Policji w Czerniejewie. Tam para się ogrzała i wypiła ciepłą herbatę, oczekując do momentu aż odbiorą ich opiekunowie.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Tomasz wtorek, 16 listopada 2021 23:18 napisane przez Tomasz

    Trzeba było dać im jeszcze nagrodę!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane