środa, 17 listopada 2021 09:20

Lekarz psychiatra zatrzymany przez policję

 

Kilka dni temu służby dokonały zatrzymania lekarza pracującego w szpitalu "Dziekanka". W jego sprawie śledztwo toczy Prokuratura Krajowa.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, kiedy to lekarz psychiatra pracujący w "Dziekance" i posiadający także swój gabinet na terenie Gniezna, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji na polecenie Prokuratury Krajowej.

Działania te były związane z postępowaniem, które prowadziła Prokuratura Krajowa. W toku wykonywanych czynności miano ujawnić działania niezgodne z prawem podejmowane przez podejrzanego. - Zatrzymania dokonali policjanci z Komendy Wojewódzkiej w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Krajową - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. 

Zatrzymany lekarz od kilku lat pełnił funkcję biegłego sądowego, orzekającego w zakresie psychiatrii i wystawiał również opinie o poczytalności. Między innymi te działania prawdopodobnie są przedmiotem prowadzonego postępowania. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

1 komentarz

  • Link do komentarza Janek środa, 17 listopada 2021 21:13 napisane przez Janek

    Super Pan Doktor dobrym sercu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane