środa, 17 listopada 2021 15:39

Zamknięto MOP przy S5. Na miejscu służby

 
Zamknięto MOP przy S5. Na miejscu służby archiwum redakcji

Zmotoryzowani przejeżdżający drogą ekspresową na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i poznańskiego, informują o obecności licznych służb na miejscu obsługi podróżnych.

Sytuacja ma miejsce na odcinku drogi ekspresowej S5 między Kostrzynem a Gnieznem, na MOP Sanniki (pas w kierunku Bydgoszczy). Kierowcy zmierzający w obie strony poinformowali nas, że na parkingu zauważono kilka wozów straży pożarnej, a wjazd na ten teren został zamknięty. 

Jak informuje serwis epoznan.pl, parking został zamknięty na 24 godziny na czas prowadzonych działań. Powodem ma być porzucona naczepa, na której ujawniono zbiorniki z niezidentyfikowanymi substancjami. 

Według naszych ustaleń na naczepie znajdują się mauzery - tysiąclitrowe pojemniki. Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej, w tym wyspecjalizowana jednostka chemiczna z Poznania. Obecnie prowadzone są działania w celu ustalenia tego, co dokładnie znajduje się w zbiornikach. Ruch na samej drodze ekspresowej S5 odbywa się bez zakłóceń. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Hubert Ch środa, 17 listopada 2021 18:51 napisane przez Hubert Ch

    Ta na czepia stoi już tam ponad miesiąc,codziennie tam przejezdna i ja widzialem

  • Link do komentarza Slawek środa, 17 listopada 2021 17:34 napisane przez Slawek

    Sprawdzić monitoring, wideorejestratory. Takich powinni zamykać w więzieniu , teraz my podatnicy za to zaplacimy

  • Link do komentarza Obserwator środa, 17 listopada 2021 16:04 napisane przez Obserwator

    Akcja ogromna widziałem jak przejeżdżałem małą godzinę temu,a w tych zbiornikach będzie pewnie woda lub puste tylko nikt nie umie tego stwierdzić...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022