czwartek, 02 grudnia 2021 13:24

Ciało mężczyzny znalezione przy garażach

 

W czwartkowe przedpołudnie gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu ciała mężczyzny, znajdującego się na Winiarach.

Zdarzenie miało miejsce 2 grudnia, w godzinach przedpołudniowych. Wówczas to jeden z mieszkańców, przechodzący w pobliżu garaży znajdujących się w rejonie ul. Lednickiej i Orcholskiej, dostrzegł ciało mężczyzny, który nie dawał już oznak życia.

Na miejsce zdarzenia przybył patrol policji, który potwierdził ten fakt. Wezwany lekarz stwierdził zgon, jak się okazało, 32-letniego mężczyzny. Według wstępnych ustaleń popełnił samobójstwo. Okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane