czwartek, 09 grudnia 2021 19:36

Wypadek w czwartkowy wieczór

 
Wypadek w czwartkowy wieczór zdjęcie nadesłane

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 9 grudnia na szosie z Gniezna do Czerniejewa. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 na łuku drogi w Pawłowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia czołowo-bocznego samochodu dostawczego marki Fiat i osobowego marki Volkswagen.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbite pojazdy na jezdni oraz dwoje poszkodowanych, którzy podróżowali autami. Została im udzielona pomoc do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. 

Obecnie na miejscu wciąż są prowadzone działania - ruch jest zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator czwartek, 09 grudnia 2021 21:56 napisane przez Obserwator

    Mistrzowie kierownicy jechali jeden szybciej od drugiego i tyle na temat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane