wtorek, 14 grudnia 2021 17:59

Pożar w domu w Pyszczynku

 
We wtorkowe późne popołudnie służby zostały powiadomione o pożarze budynku mieszkalnego w Pyszczynku koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia, około godziny 17.30 w jednym z domów na terenie Pyszczynka w gminie Gniezno. Na miejsce zadysponowano OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu na miejsce druhów z OSP zastano pożar w jednym z pomieszczeń parterowego budynku mieszkalnego. Od razu przystąpiono do jego gaszenia przy jednoczesnym udzieleniu pomocy osobie, która została poszkodowana w tym zdarzeniu - miała poparzone ręce. W międzyczasie na miejsce dotarły też zastępy JRG Gniezno. Nadpalone przedmioty zostały wyniesione z budynku i dogaszone. Na miejscu obecna była także policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane