piątek, 17 grudnia 2021 12:20

Wypadek w Skorzęcinie - na mężczyznę przewróciło się drzewo

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie w rejonie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 17 grudnia, po godzinie 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w pobliżu ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie, od strony Jeziora Białego, doszło do wypadku podczas wycinki drzew w lesie - na mężczyznę przewróciło się drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Witkowo oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po dotarciu pierwszych zastępów do wskazanej lokalizacji, zastano poszkodowanego, znajdującego się pod drzewem. Jednocześnie zabezpieczono lądowisko dla śmigłowca ratowniczego, który przybył z Poznania.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, mężczyzna po zdarzeniu był przytomny - został uderzony przewracającym się drzewem i odniósł obrażenia ciała - w tym głowy. Poszkodowany został przewieziony na lądowisko, a następnie przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Na miejscu obecna była również policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza spacerowicz piątek, 17 grudnia 2021 12:39 napisane przez spacerowicz

    A kiedy prezydencki zespół d/s zieleni w mieście powycina suche drzewa rosnące na chodnikach? Też czekamy na to, by kogoś może zabiło?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022