czwartek, 23 grudnia 2021 12:14

W poniedziałek uruchomione zostaną syreny alarmowe

 

Jak poinformowało Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego, w najbliższy poniedziałek w godzinach popołudniowych uruchomiony zostanie system alarmowania dźwiękowego.

W czwartek PCZK poinformowało w komunikacie Starosty Gnieźnieńskiego, że z okazji przypadającego 27 grudnia Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego i 103. rocznicy wybuchu wyzwoleńczego zrywu, o godzinie 16:40 zostaną uruchomione w ramach głośnej próby syreny alarmowe, wchodzące w skład systemu wczesnego ostrzegania.

Jednocześnie tego oraz kolejnego dnia zaplanowane zostały obchody upamiętniające powstanie wielkopolskie - zobacz program wydarzeń

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane