poniedziałek, 03 stycznia 2022 12:05

Poranna akcja drogówki - pijany 33-latek za kierownicą

 
Poranna akcja drogówki - pijany 33-latek za kierownicą źródło: KPP Gniezno

Prawie 600 skontrolowanych kierowców, a wśród nich - jeden na podwójnym gazie. To bilans dzisiejszej akcji gnieźnieńskiej drogówki "Trzeźwy poranek".

Od rana policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzali kontrolę trzeźwości kierowców. Patrole drogówki stanęły przy głównych drogach, a także w miejscach mniej uczęszczanych, gdzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze skontrolowali prawie 600 kierowców. Okazało się, że jeden z kontrolowanych, 33-letni mieszkaniec Strzelna kierował audi mając w organizmie 0,8 promila. Teraz poniesie pełne konsekwencje swojego zachowania i stwarzanego w ten sposób zagrożenia.

Jak twierdzi zastępca gnieźnieńskiej drogówki asp. Marek Giszczyński, poprzez takie działania policjanci chcą dążyć do wyeliminowania problemu nietrzeźwości na drogach.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Tk wtorek, 04 stycznia 2022 16:22 napisane przez Tk

  Na 600 tylko jeden?! Zwyczajne zawracanie du...y.
  A na ul. Wierzbiczany gdzie piraci drogowi jeżdżą 100 km/h szanownej drogówki to nic nie obchodzi.

 • Link do komentarza keram poniedziałek, 03 stycznia 2022 20:42 napisane przez keram

  trzeźwi policjanci gnębią trzeźwych kierowców...znaleźli jednego bidulę...SUKCES

 • Link do komentarza Alder poniedziałek, 03 stycznia 2022 16:44 napisane przez Alder

  Stali w miejscach niebezpiecznych, wychodząc na ulicę?
  Przecież to realne zagrożenie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane