poniedziałek, 03 stycznia 2022 22:15

Pożar w domu na os. Piekary

 

W poniedziałkowy wieczór w jednym z budynków jednorodzinnych na os. Piekary w Gnieźnie doszło do pożaru.

Do zdarzenia doszło 3 stycznia 2022 roku, około godziny 21.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w jednym z budynków przy ul. Malwowej został zauważony gęsty dym, który wydobywał się najprawdopodobniej z piwnicy domu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały rozległy pożar w dolnej części budynku. Gęsty dym utrudniał także opuszczenie domu przez dwie osoby, które zostały z niego ewakuowane przez strażaków. 

Przybyłe dwa zespoły ratownictwa medycznego zajęły się poszkodowanymi. Jednocześnie  działania strażaków polegały na ugaszeniu źródła ognia przy jednoczesnej wentylacji całego budynku. Aktualnie akcja na miejscu jeszcze trwa. Obecna jest również policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane