czwartek, 06 stycznia 2022 09:43

Zaginiona 13-latka odnalazła się

 

Rodzina i policjanci poszukiwali zaginionej 13-letniej dziewczynki z Gniezna, która po raz ostatni widziana była w miniony wtorek. 

W środowy wieczór Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat o zaginięciu 13-letniej Nikoli, która miała zaginąć dzień wcześniej na terenie miasta i od tego nie nawiązać kontaktu z rodziną.

W czwartek 6 stycznia, po godzinie 9 rano KPP Gniezno poinformowała nas, że Nikola została znaleziona - jest cała i zdrowa.

Policja dziękuje za udostępnianie komunikatu. 

 

We wtorek, 4 stycznia 2022 roku w godzinach popołudniowych w rejonie ulicy Witkowskiej w Gnieźnie zaginęła 13-letnia Nikola. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona w chwili zaginięcia ubrana była w kremowe dresowe spodnie, różową bluzę z kapturem, oliwkową kurtkę i czarne buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub wiedzą o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane