poniedziałek, 10 stycznia 2022 13:52

Ograniczenie ciśnienia wody na Winiarach

 

PWiK poinformowało o planowanym ograniczeniu ciśnienia wody na terenie osiedli na Winiarach od wtorku do piątku.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. poinformowało w komunikacie wydanym w poniedziałkowe, wczesne popołudnie o ograniczeniach w ciśnieniu dostarczanej wody dla osiedla Winiary. Zaplanowane zostały one w dniach od 11 do 14 stycznia 2022 roku włącznie.

Jak informuje spółka, działania te spowodowane są koniecznością modernizacji infrastruktury wodociągowej w tej części miasta. Jednocześnie PWiK przekazało, że w tym czasie mogą występować krótkotrwałe zamknięcia dostaw wody podczas prowadzonych prac. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022