wtorek, 11 stycznia 2022 11:33

Włamał się do pawilonu restauracyjnego - uchwyciły go kamery

 

Policjanci poszukują sprawcy włamania, dokonanego w grudniu do jednej z restauracji znajdującej się w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku 9 na piątek 10 grudnia na ul. Chrobrego, przy wylocie na Rynek. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który podchodzi do pawilonu restauracyjnego, po czym rozcina plandekę i odchodzi. Następnie powraca, by wejść do wnętrza - ze środka skradziono towar oraz gotówkę, powodując straty na łączną kwotę 3 tys. złotych.

Sprawca po wszystkim oddalił się przez Rynek w kierunku ul. Franciszkańskiej. Osoby mogące rozpoznać mężczyznę na nagraniu lub zdjęciach, proszone są o kontakt z gnieźnieńską Policją: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie 47 77 21 287 lub 47 77 21 211.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza pytacz środa, 12 stycznia 2022 19:01 napisane przez pytacz

    Kto trzyma kasę pod plastikową plandeką????? Obok odbywał się wtedy jarmark i stały stoiska. Gdzie była ochorna, która zawsze tego pilnuje????

  • Link do komentarza Marek środa, 12 stycznia 2022 09:21 napisane przez Marek

    Polska - piękny kraj, ludzie q**wy. (J. Piłsucki)
    Typowe Polactwo. Co drugi w tym mieście to złodziej. Chamstwo się szerzy. Takiemu to wszystkie kości połamać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022