środa, 12 stycznia 2022 15:17

Skopał auto sąsiadowi, bo postawił je „w tym miejscu”

 

Krewki 60-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia po zajściu, do którego doszło między nim a jego sąsiadem w centrum Gniezna.

W poniedziałek 10 stycznia policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego z Gniezna zatrzymali 60-latka, zamieszkującego w śródmieściu. Mężczyzna uszkodził samochód 85-letniego sąsiada, bo ten zaparkował tak, jak mu się to nie podobało. 

Jak wynikało ze zgłoszenia, 60-latek kopnął w prawe drzwi oraz uszkodził klapę bagażnika, powodując straty w wysokości 1 tysiąca złotych. Na tym się nie skończyło, bo mężczyzna odgrażał się dalej. - Sprawca będąc już w komendzie policji stwierdził, że zniszczy auto pokrzywdzonego ponownie, gdy ten odważy się znów zaparkować w tym samym miejscu - przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. 

W miniony wtorek 11 stycznia śledczy przedstawili 60-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Janusz środa, 12 stycznia 2022 17:45 napisane przez Janusz

  "To są już stosuneczki, proszę państwa!"

 • Link do komentarza Bocian środa, 12 stycznia 2022 17:05 napisane przez Bocian

  Nieźle się dogadują. Ciekawe która to kamienica...

 • Link do komentarza turesiu środa, 12 stycznia 2022 16:47 napisane przez turesiu

  wysłać go na ul. poznańską 15 może pomogą bo mandat nie wiele zdziała

 • Link do komentarza Jendrek środa, 12 stycznia 2022 16:08 napisane przez Jendrek

  Naprawa w servisie wyniesie 5000zł .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane