piątek, 14 stycznia 2022 15:51

Ugodzenie nożem w centrum miasta

 
Ugodzenie nożem w centrum miasta źródło: KPP Gniezno

Na trzy miesiące został aresztowany 22-latek, który kilka dni temu ugodził na ulicy w centrum Gniezna innego mężczyznę.

W minioną niedzielę 9 stycznia br. wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w centrum miasta doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Jak wynika z naszych informacji, zajście miało miejsce w rejonie ulicy Grzybowo u zbiegu z ul. Kilińskiego.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Mężczyźnie, który został ugodzony nożem, udzielono pomocy w szpitalu, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, którym okazał się 22-latek.

- Śledczy przedstawili 22-latkowi zarzut dotyczący udziału w pobiciu z niebezpiecznym przedmiotem. Wobec kolejnych czterech osób zatrzymanych w tej sprawie prokurator zastosował dozory policyjne, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Decyzją sądu 22-letni gnieźnianin został aresztowany na najbliższe 3 miesiące. Postępowanie w sprawie trwa.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mariusz środa, 19 stycznia 2022 08:55 napisane przez Mariusz

  penwie jakieś porachunki

 • Link do komentarza Gnieznianin sobota, 15 stycznia 2022 23:29 napisane przez Gnieznianin

  W tym centrum to non stop coś się dzieje, strach po zmroku wyjść . Niedawno na Wawrzyńca, wcześniej Cierpiegi

 • Link do komentarza Kasia Pelasia piątek, 14 stycznia 2022 21:49 napisane przez Kasia Pelasia

  Od dawna powtarzam, że porządni ludzie wybudowali się na obrzeżach... lub pod miastem. W centrum została bieda i patilogia.

 • Link do komentarza Elżbieta piątek, 14 stycznia 2022 18:29 napisane przez Elżbieta

  Ta część prawie centrum Gniezna jest jakby opuszczona przez policję. A na schodach prowadzących z ul. Grzybowo do ul. Franciszkańskiej notorycznie siedzą pijący, często bardzo młodzi ludzie, pociągając różne alkohole, których dowodem sa pozostawione puste butelki ale też puszki po piwie i ogólny bałagan. Taki ładny zakamarek w centrum mógłby być dumą miasta, ale jest opuszczony przez tych, którym powinno zależeć na estetyce i porządku w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane