niedziela, 16 stycznia 2022 14:27

Poranny pożar altany i domku letniskowego

 
Poranny pożar altany i domku letniskowego źródło: OSP Kłecko

We wczesny niedzielny poranek, służby otrzymały zawiadomienie o pożarze altany, położonej na terenie jednej z nieruchomości w Zakrzewie w gminie Kłecko.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia, przed godziną 5.30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze, jaki został zauważony na terenie Zakrzewa. W ogniu miała stać altana, położona na jednej z działek.

Na miejsce skierowano strażaków z OSP Kłecko i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano rozległy pożar zarówno altany, jak i stojącego obok domku letniskowego. Do czasu przybycia strażaków ten drugi w znacznej części został już spalony. 

Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody na płonące elementy, a po stłumieniu ognia na dogaszeniu tlących się części obiektu. Działania na miejscu trwały przez około godzinę. Na miejscu obecna była także policja. 

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022