niedziela, 23 stycznia 2022 16:42

Zderzenie na ul. Gdańskiej

 
W niedzielne popołudnie na ul. Gdańskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 23 stycznia, około godziny 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Gdańskiej, na lewoskręcie w stronę ul. Biskupińskiej, samochód osobowy marki Audi uderzył w tył Skody, a ta następnie w Seata - auta oczekiwały przed sygnalizacją świetlną.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zajął się jedną poszkodowaną osobą (dzieckiem), którą następnie przewieziono do szpitala na badania. Pozostali podróżujący autami nie potrzebowali pomocy. Działania JRG Gniezno ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 24 stycznia 2022 08:51 napisane przez Kierowca

    Tak to jest jak się kupuje auto i nie potrafi nad nim zapanowac

  • Link do komentarza Wasyl07 niedziela, 23 stycznia 2022 17:44 napisane przez Wasyl07

    A można było na pieszo iść, to nie puszką trzeba było jechać te 200 metrów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane