poniedziałek, 24 stycznia 2022 12:45

Wyciek oleju na ul. Sobieskiego po zderzeniu z autem

 

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o oleju, który miał się wylać z ciężarówki na ul. Sobieskiego.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia, po godzinie 11. Na skrzyżowaniu ul. Lecha i Chrobrego, auto osobowe uderzyło w bok ciężarówki, która jechała w stronę ul. Sobieskiego. W wyniku tego doszło do uszkodzenia zbiornika, z którego na jezdnię zaczął wyciekać olej. 

Na miejsce zdarzenia wezwano zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia, a za pomocą sporej ilości sorbentu zaczęły neutralizować rozlany płyn. Na miejscu była obecna również policja, która prowadziła swoje dochodzenie w sprawie kolizji. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Sobieskiego odbywał się z utrudnieniami.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza stamtąd środa, 26 stycznia 2022 08:19 napisane przez stamtąd

    Wszystko działa, jak należy, tylko kierowcy widząc z daleka zielone światło przyspieszają i gdy są juz na skrzyżowaniu często jest pomarańczowe! No i bach!

  • Link do komentarza Paweł wtorek, 25 stycznia 2022 11:02 napisane przez Paweł

    wygląda jakby ktoś wjechał na czerwonym

  • Link do komentarza tak wtorek, 25 stycznia 2022 07:58 napisane przez tak

    W tym samym miejscu często są podobne zderzenia - auto jadące od strony Konikowa uderza w inne, które jedzie z Lecha na Sobieskiego. Przynajmniej kilka razy w roku tak jest a przecież jest sygnalizacja świetlna. Czy na pewno wszystko działa prawidłowo????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022