środa, 26 stycznia 2022 09:18

Awaria i utrudnienia na ul. Bluszczowej

 

PWiK poinformowało o utrudnieniach, które w środę będą występować na ul. Bluszczowej na os. Skiereszewo - w tym ograniczeniu dostawy wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w dostawach wody dla ul. Bluszczowej, ze względu na awarię infrastruktury wodociągowej. Ograniczenia w dostawach wody potrwają w dniu 26.01.2022 r. w godzinach od 9:00 do 13:00.

Jednocześnie PWiK informuje o zamknięciu ul. Bluszczowej dla ruchu drogowego na odcinku od ul. Orzeszkowej do Poprzecznej. Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022