czwartek, 27 stycznia 2022 11:40

Alpiniści „odwiedzili” najmłodszych pacjentów szpitala

 

W czwartkowy ranek na budynku B szpitala przy ul. św. Jana pojawili się nietypowi goście - alpiniści, którzy odwiedzili młodych pacjentów zza okien.

Wszystko to w ramach inicjatywy "Alpiniści dla WOŚP", która jest akcją pracowników branży "wysokościowej". Po raz kolejni wyruszyli oni w Polskę, odwiedzając szpitale w strojach suprbohaterów, by myć okna i jednocześnie malować uśmiechy na twarzach małych i większych pacjentów szpitali.

W czwartek organizatorzy akcji odwiedzili gnieźnieński szpital, gdzie z dachu budynku B opuścili się na linach do okien oddziału dziecięcego, mieszczącego się na górnych piętrach. W ten sposób na pewno urozmaicili małym pacjentom ich pobyt w lecznicy, który nierzadko wiąże się z wieloma trudnościami. Jednocześnie inicjatorzy akcji zachęcali do wsparcia swojej WOŚP-owej skarbonki.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022