środa, 02 lutego 2022 07:48

Nocny pożar pustostanu

 
Nocny pożar pustostanu źródło: OSP Kiszkowo

W późny, wtorkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze budynku, znajdującego się w Kiszkowie.

Do zdarzenia doszło 1 lutego, chwilę po godzinie 23. Wówczas to przyjęte zostało zgłoszenie o pożarze budynku, znajdującego się przy ul. Pobiedziskiej w Kiszkowie. Na miejscu zdarzenia jako pierwsi pojawili się strażacy z miejscowej jednostki ochotniczej, którzy zastali rozwijający się pożar opuszczonego obiektu - ogień obejmował sporą część budynku.

Do działań gaśniczych podjętych przez OSP Kiszkowo zadysponowano także JRG Gniezno oraz OSP Kłecko. Polegały one przede wszystkim na tłumieniu z kilku stron płomieni obejmujących budynek, a następnie dogaszaniu tlących się elementów.

Działania gaśnicze prowadzone były przez kilka godzin. Na miejscu obecna była również policja oraz pogotowie energetyczne. 


zdjęcia: OSP Kiszkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza ciekawski środa, 02 lutego 2022 09:10 napisane przez ciekawski

    Ten pustostan na pewno ma właściciela, więc dlaczego był niezabezpieczony przed intruzami?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane