czwartek, 03 lutego 2022 08:25

Nocne uderzenie w bariery na S5

 
Nocne uderzenie w bariery na S5 źródło: OSP Łubowo

W czwartkową noc na drodze ekspresowej S5 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 3 lutego, przed godziną 3.30 w nocy na S5 w rejonie Wierzyc. Jak wynika z ustaleń policji, 38-letni mieszkaniec Gnieznakierujący samochodem Opel Zafira, nie zachował należytej ostrożności, utracił panowanie nad autem i w efekcie uderzył w bariery energochłonne. 

Na miejsce zdarzenia przybył zastęp OSP Łubowo i JRG Gniezno. Kierujący autem nie wymagał pomocy medycznej. Policjanci ustalili, że był trzeźwy - za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem 1020 złotych. Zatrzymano też dowód rejestracyjny pojazdu, który został usunięty z drogi przez lawetę.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane