poniedziałek, 07 lutego 2022 18:41

Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

W poniedziałkowy wczesny wieczór na doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Zdarzenie miało miejsce 7 lutego, około godziny 18 na skrzyżowaniu Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego z ul. Gdańską. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Citroena i Opla.

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Osoby podróżujące Oplem opuściły pojazd o własnych siłach, a pomocy wymagała osoba kierująca Citroenem. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, została wyciągnięta na desce i przeniesiona do karetki. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w obrębie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

3 komentarzy

  • Link do komentarza aga poniedziałek, 07 lutego 2022 22:49 napisane przez aga

    Kierowcy nie widzą innych kierowców na drodze...każdy jest najważniejszy, innych nie ma! Dzisiaj na rondzie przed Trzema Mostami też mialam sytuację-kierowca wjechał sobie na rondo, nawet nie spojrzał, czy jedzie jakieś auto...cale szczęście zdążyłam wychamować! Banda uliczna!!!

  • Link do komentarza Bob poniedziałek, 07 lutego 2022 21:45 napisane przez Bob

    Rondo jest tam calkowicie zbyteczne, potrzebne jest wiecej drzew w miejscach do tego zupelnie nieprzeznaczonych (vide rynek). Tak wiem to pewnie droga wojewodzka czy inna niepodlegajaca włodażom. Inne miasta maja park+ride, my w gnieźnie mamy park+park.

  • Link do komentarza Alina poniedziałek, 07 lutego 2022 19:16 napisane przez Alina

    Już od czterech lat mieszkańcy Gniezna proszą o rondo w tym miejscu. Ale oczywiście żaden dyrektor nie widzi takiej potrzeby. Życie ludzkie nie ma dla panów dyrektorów , prezydentów i starostów, żadnego znaczenia. Jeden Polak mniej jeden więcej , dla nich to tylko statystyka. Wolą budować ścieżki rowerowe , tężnie solankowe czy place zabaw. A rozwiązania komunikacyjne poprawiające bezpieczeństwo na drogach są dla nich nie ważne. Ile wypadków drogowych musi się w tym miejscu jeszcze zdarzyć ? Ilu ludzi musi w tym miejscu jeszcze zginąć, by w końcu panowie dyrektorzy, prezydenci i starostowie poszli po rozum do głowy ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane