środa, 09 lutego 2022 10:20

Interwencja służb na budowie - nie żyje mężczyzna

 

W środowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do jakiego miało dojść na budowie, na terenie jednej z posesji w Zdziechowie.

Do zdarzenia doszło w środę 9 lutego przed godziną 9, na budowie domu jednorodzinnego w Zdziechowie (gmina Gniezno). Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, podczas robót prowadzonych na jej terenie jeden z pracowników najprawdopodobniej zasłabł. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego. Po przybyciu służb stwierdzono brak oznak życiowych i rozpoczęto reanimację mężczyzny.

Jak przekazał nam mł. bryg. Jarosław Łagutoczkin, oficer prasowy gnieźnieńskiej Straży Pożarnej, mimo iż resuscytacja z udziałem ratowników i strażaków trwała ponad godzinę, nie udało się uratować poszkodowanego - mężczyzna zmarł. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane