czwartek, 24 lutego 2022 08:25

Poranne dachowanie w polu

 

W czwartkowy wczesny ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło niedaleko Kiszkowa.

Do zdarzenia doszło 24 lutego, przed godziną 7. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze prowadzącej z Brudzewka do Ujazdu w gminie Kiszkowo, doszło do dachowania samochodu osobowego, które zatrzymało się w polu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno, a po dotarciu pierwszego z zastępów zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Osoba podróżująca autem została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane