piątek, 04 marca 2022 12:05

Ze sklepu wyniósł towar wartości 2 tys. złotych - kto rozpoznaje mężczyznę?

 
Ze sklepu wyniósł towar wartości 2 tys. złotych - kto rozpoznaje mężczyznę? źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują mężczyzny, którego uchwyciły kamery monitoringu podczas kradzieży dokonanej w jednym ze sklepów na terenie powiatu.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 roku w drogerii w Trzemesznie. Kamery monitoringu sklepowego uchwyciły mężczyznę, który może mieć związek z kradzieżą artykułów drogeryjnych o wartości prawie 2 350 złotych.

Osoby mogące rozpoznać mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon 47 77 21 350 lub 47 77 21 211. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Wasyl07 niedziela, 06 marca 2022 12:46 napisane przez Wasyl07

  Wydaje mi się, że to Timon, albo Pumba ostatnio widziałem go w TV.

 • Link do komentarza jedna z takich pracownic sobota, 05 marca 2022 15:54 napisane przez jedna z takich pracownic

  Daniel załóż swoją firmę, prowadź sklep i zatrudnij do tego kobiety. Kobieta nie rzuci się na rosłego mężczyznę, żeby nie dostać w łeb. Nie rozpoznajesz sprawcy, nie potrafisz pomóc - po co zabierasz głos?

 • Link do komentarza Daniel07 piątek, 04 marca 2022 16:57 napisane przez Daniel07

  I znów. Ochrony nie ma, sklepowe na fajce, ale za to ubezpieczenie od kradzieży jest, to po co ta afera ze zdjęciami.

 • Link do komentarza uczciwy klient piątek, 04 marca 2022 12:28 napisane przez uczciwy klient

  Te maseczki doskonale maskują każdego złodzieja. Dlatego przed wejściem do sklepu każdy zamaskowany powinien pokazać do kamery facjatę BEZ MASECZKI. Potem niech się zakryje i łazi, ale wejście musi być ODKRYTE!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane