środa, 09 marca 2022 12:04

Poszukiwani świadkowie potrącenia

 
Poszukiwani świadkowie potrącenia źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują osób, które były świadkami zdarzenia drogowego, do którego doszło na wyjeździe z os. Władysława Łokietka w Gnieźnie.

Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło 28 lutego 2022r. około godziny 7:45 na drodze jednokierunkowej na wysokości posesji numer 5 tj. wyjazd z osiedla Władysława Łokietka w ul. Gdańską. Podczas tego zdarzenia kierujący samochodem marki Opel Zafira potrącił pieszego prowadzącego rower znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

O kontakt z policjantami z Ogniwa ds Wykroczeń proszeni są wszyscy ci, którzy znają szczegóły opisanej sprawy, w szczególności kierujący i pasażerowie dwóch aut jadących za sprawcą czyli Opelem Zafira.

Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie mł. asp. Kamilem Lubińskim pod numerem: 47 77 21 248 w godz. 8:00-15:00, za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod 47 77 21 211.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza DnR środa, 09 marca 2022 21:46 napisane przez DnR

    Wrzucacie zdjęcie poglądowe, czy ofiarę? Jeśli tak to pokazie film, wtedy ktoś może dojdzie do tego.
    P.S kamera ze skrzyżowania z Biskupińska tego nie obejmuje?
    P.S II. Po cholerę te ma.ery, skoro i tak nie da się z nich odczytać...?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane