poniedziałek, 21 marca 2022 13:36

Okradł sklep. Wpadł, gdy wrócił po kolejny łup

 

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego z Gniezna zatrzymali 39-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna z jednego z gnieźnieńskich marketów budowlanych ukradł elektronarzędzia o wartości prawie 2 800 złotych.

17 marca 2022 roku pracownik ochrony jednego ze sklepów budowlanych w Gnieźnie powiadomił gnieźnieńskich policjantów, że rozpoznał sprawcę kradzieży elektronarzędzi. Na miejsce udali się funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego, którzy zatrzymali, jak się okazało 39-letniego obywatela Gruzji. Zabezpieczono również monitoring.

Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Podczas prowadzonego postępowania mundurowi ustalili, że mężczyzna 12 marca br. ukradł dwie wkrętarko – wiertarki, wkrętarkę udarową oraz szlifierkę kątową o łącznej wartości prawie 2 800 złotych. Sprawca usłyszał zarzut kradzieży mienia.

Decyzją Sądu Rejonowego w Gnieźnie 39-latek trafił na 2 miesiące do tymczasowego aresztu. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Stefi poniedziałek, 21 marca 2022 18:45 napisane przez Stefi

    Bandyci - to dopiero się zacznie...

  • Link do komentarza Tadzio poniedziałek, 21 marca 2022 17:51 napisane przez Tadzio

    Nie. On przyjechał do pracy.

  • Link do komentarza micio poniedziałek, 21 marca 2022 14:26 napisane przez micio

    jak kraść to miliony- za to sie nie idzie siedzieć- bierzcie przykład z polityków

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane