wtorek, 22 marca 2022 09:02

Wieczorne dachowanie w Witkowie

 
Wieczorne dachowanie w Witkowie źródło: OSP Witkowo

W poniedziałkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Warszawskiej w Witkowie.

Do zdarzenia doszło 21 marca, około godziny 19. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 29-letnia kierująca samochodem marki Toyota, jadąc ul. Warszawską w Witkowie w kierunku Powidza, doprowadziła do dachowania pojazdu. Jak później twierdziła podróżująca autem, miało to nastąpić na skutek utraty przytomności. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Witkowo. Po dotarciu służb zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Kierująca została przewieziona do szpitala - była trzeźwa. Pojazd został zabezpieczony we własnym zakresie, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta. Postępowanie trwa.

 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane