piątek, 25 marca 2022 13:36

Potrzebne dalsze wsparcie dla uchodźców

 

Od kilku tygodni gnieźnianie wspierają na różne sposoby uchodźców wojennych z Ukrainy. Pomoc nadal jest jednak potrzebna.

Miasto Gniezno zachęca do udziału w akcji „Zapełnijmy halę żywnością”. Potrzebne są wszystkie produkty z długim terminem przydatności: makaron, ryż, dżemy, soki, konserwy, słodycze - podzielmy się, czym możemy.

Produkty można zostawiać w Hali sportowej przy ul. Sobieskiego 20 w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz od poniedziałku do piątku od 12.00 do 18.00.

Ponadto Urząd Miejski w Gnieźnie poszukuje nauczycieli języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 61 426 04 35 i 662 303 212.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane