czwartek, 28 kwietnia 2022 15:36

Zderzenie dwóch aut na ul. Gdańskiej

 

W czwartkowe, wczesne popołudnie, służby zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia, około godziny 13.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wyjeździe ul. Gdańskiej w kierunku Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota z pojazdem marki Seat. 

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz udzieliły pomocy jednej osobie poszkodowanej, którą następnie zajął się zespół ratownictwa medycznego. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza Gniewko07 piątek, 29 kwietnia 2022 07:37 napisane przez Gniewko07

    Było autobusem jechać, no ale jak w altobusie duszno mu się robi to niech te raz klepie złoma.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane