piątek, 29 kwietnia 2022 12:26

Maturzyści II LO zatańczyli poloneza na Rynku

 

Przyszli absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego, którzy za kilka dni przystąpią do egzaminów maturalnych, zatańczyli dziś poloneza na Rynku i przeszli w ten sposób do swojej szkoły.

Ostatni dzień roboczy przed majówką od lat wiąże się z zakończeniem nauki przez uczniów ostatnich klas szkół średnich. Przystępujący za kilka dni do matury, przyszli absolwenci mają po raz ostatni okazję do uczestniczenia w życiu swojej szkoły. 

Tegoroczni maturzyści II Lic eum Ogólnokształcącego postanowili wspólnie z kadrą pedagogiczną zaprezentować się mieszkańcom. Ci ostatni nie kryli zdziwienia widokiem, jaki zastali na terenie centrum miasta - z "Piętnastki" uczniowie przeszli ul. Dąbrówki na Rynek, gdzie po dwukrotnym okrążeniu placu, wyruszyli z powrotem do szkoły na zakończenie roku.

 

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane