sobota, 30 kwietnia 2022 17:27

Pożar budynku jednorodzinnego

 

W sobotnie popołudnie strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego, położonego w Żydówku w gminie Łubowo.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia, około godziny 16.30. Służby zostały powiadomione o pożarze domu w Żydówku. Miał on obejmować dach budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Lednogóra i JRG Gniezno. Dym z miejsca było widać z dużej odległości. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozległy pożar obejmujący poddasze - ogień objął warstwę izolacyjną, położoną w konstrukcji dachowej.

Działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu do dachu, także przez wycięcie otworów za pomocą piły, a także podanie prądów wody w celu stłumienia ognia. Działania gaśnicze na miejscu jeszcze trwają. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022