czwartek, 05 maja 2022 15:44

Wpadł poszukiwany dwoma listami gończymi

 

22-latek, który był poszukiwany przez kilka prokuratur za oszustwa, został zatrzymany i doprowadzony do aresztu.

Minionej majówki na pewno do udanych nie zaliczy 22-latek z powiatu gnieźnieńskiego. W niedzielę 1 maja funkcjonariusze operacyjni Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali w Trzemesznie młodego mężczyznę.

22-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi, wystawionymi przez Prokuraturę Rejonową w Kozienicach i Poznań Grunwald za oszustwa. Jak informuje policja, także i kilka innych prokuratur rejonowych poszukiwało już 22-latka za podobne przestępstwa.

Mężczyzna oszukiwał za pomocą portali aukcyjnych. Na dzisiaj zatrzymany ma do odbycia 14 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa, a kolejne postępowania w jego sprawie są w trakcie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane