piątek, 06 maja 2022 07:44

Dwa wieczorne zdarzenia na S5

 
Dwa wieczorne zdarzenia na S5 źródło: OSP Łubowo

W czwartkowy wieczór na drodze ekspresowej S5 doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których auta uderzyły w bariery energochłonne.

Do zdarzeń doszło 5 maja, podczas trwającej deszczowej aury. Około godziny 20, kierujący autem marki Mercedes, jadąc w kierunku Bydgoszczy, utracił panowanie nad pojazdem tuż przed zjazdem na węźle Gniezno Południe i obracając się na jezdni, uderzył w barierki energochłonne przodem pojazdu, a następnie tyłem. 

Na miejsce zdarzenia przybyła służba S5, a także OSP Łubowo i JRG Gniezno. Podróżujący autem nie wymagał pomocy medycznej. 

Kilka chwil po powyższym zdarzeniu, na tym samym pasie doszło do kolejnego - tym razem tuż za węzłem Gniezno Południe, gdzie kierujący autem marki Volkswagen również utracił panowanie nad autem i uderzył bokiem w bariery energochłonne. Również w tym przypadku nikomu nic się nie stało. 

W obu zdarzeniach nie występowały większe utrudnienia w ruchu. Okoliczności ustala policja.


źródło: OSP Łubowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator piątek, 06 maja 2022 08:20 napisane przez Obserwator

    150 km/h nie opanowały auta

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane