piątek, 06 maja 2022 12:04

W pożarze stracili dom. Potrzebne jest wsparcie

 

Tuż przed tegoroczną majówką strażacy zostali zadysponowani do pożaru, który strawił dom całej rodziny. Teraz trwa zrzutka na wsparcie w odbudowie.

Pożar, który miał miejsce w sobotę 30 kwietnia w godzinach popołudniowych, wystąpił na poddaszu budynku jednorodzinnego w Żydówku w gminie Łubowo. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów zastano ogień obejmujący konstrukcję dachową. W trakcie działań, konieczna była rozbiórka poszycia dachowego. Z uwagi na rozległość pożaru, gaszenie trwało bardzo długo, a w efekcie pomieszczenia, które nie były objęte ogniem, zostały zalane. Teraz pogorzelcy proszą o wsparcie przy odbudowie.

- W wyniku pożaru spłonęło poddasze, dach z konstrukcją, pokoje mieszkalne nie nadają się do użytku, po interwencji straży pożarnej zalany został parter i pozostałe pomieszczenia. Każda pomoc i wsparcie będzie mile widziane. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty - piszą. Wsparcia można udzielić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/5wznyj

 

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza mirek sobota, 07 maja 2022 12:17 napisane przez mirek

    radykalne decyzje władz ,jeśli ten pożar nie spowodował lekkomyślny człowiek to gotówka do odbioru powinna już czekać na odbiór w powołanym do tego urzędzie, nie jakieś prośby, ciułanie wręcz to sie takim pogożelcom należy,fakty pszyczyn stwierdza policja ,straż tu ważne jest szybkie działanie a nie zbiórki niewiadomo jak długo trwające,choć one też są pomocne nie pozostawiać tych ludzi w beznadzieji do dzieła włodarze

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane