poniedziałek, 09 maja 2022 16:34

Zderzenie motocykla z osobówką na ul. Kostrzewskiego

 

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na ul. Kostrzewskiego. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 9 maja, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący motocyklem, jadąc ul. Kostrzewskiego w kierunku wiaduktu (na wysokości działek), uderzył w jadący przed nim samochód marki Honda. W wyniku tego poruszający się jednośladem upadł na jezdnię i odniósł obrażenia.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo. Po dotarciu i udzieleniu pomocy, poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Gniewko07 wtorek, 10 maja 2022 09:06 napisane przez Gniewko07

    Za dużo jest na drogach pojazdów, bo każdy teraz musi mieć przynajmniej dwa samochody i motory,jaki był ruch kilkadziesiąt lat temu, a dziś.

  • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 09 maja 2022 17:49 napisane przez Kierowca

    Ci na motorach chcą aby kierowcy ich zauważali ale swoim zachowaniem na drodze doprowadzają do tego, że wyskakują zza auta i gaz do dechy

  • Link do komentarza Hodowca Milicjantów poniedziałek, 09 maja 2022 17:00 napisane przez Hodowca Milicjantów

    Jeździć trzeba umieć ‼️‼️

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022