wtorek, 10 maja 2022 15:51

Okradli sklep na ponad 1 tys. złotych. Kto rozpoznaje mężczyzn?

 
Okradli sklep na ponad 1 tys. złotych. Kto rozpoznaje mężczyzn? źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji e Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży różnych artykułów z terenu marketu przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów spożywczych, odzieżowych oraz elektronarzędzi z terenu sklepu mieszczącego się przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło 14 lutego 2022 roku. Wartość strat oszacowano łącznie na ponad 1.100 złotych.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszeni są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 77 21 287 lub dyżurnym policji w Gnieźnie 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.


źródło: KPP Gniezno
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza klm środa, 11 maja 2022 08:08 napisane przez klm

    A to ja znam to sa ciiii co ukradli ksiezyc

  • Link do komentarza Gniewko07 wtorek, 10 maja 2022 18:27 napisane przez Gniewko07

    To jest Timon i Pumba na sto procent.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane