środa, 11 maja 2022 11:52

Oblał kawą i zranił kluczykami od auta

 

Sprzeczka na stacji benzynowej skutkowała wywołaniem awantury i w efekcie zranieniem mężczyzny. Jednego z uczestników zajścia zatrzymano ponad 200 kilometrów od miejsca zdarzenia.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek 9 maja w godzinach popołudniowych na stacji benzynowej w Rudkach koło Trzemeszna, przy drodze krajowej nr 15. Policjanci mieli otrzymać informację o bójce, w której użyty miał zostać nóż. Na miejsce od razu skierowano patrol policji, ale w międzyczasie jeden z uczestników zajścia miał się oddalić autem.

Jak potwierdziła nam KPP Gniezno, 41-latek z gminy Mogilno miał zostać zaatakowany przez 37-letniego mieszkańca Strzelna. Pierwszy został najpierw oblany kawą, a potem dwa razy ugodzony został w rękę... kluczykami od samochodu. To po tym 37-letni napastnik miał się oddalić z miejsca zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, poszkodowany wcześniej miał obrażać pracowników stacji, na co słownie zareagował strzelnianin. 

Ranny w rękę mężczyzna trafił do szpitala w celu zaszycia rany, podczas gdy mieszkaniec Strzelna został zatrzymany jakiś czas później na terenie podległym policji w Słubicach, ponad 200 kilometrów od miejsca zdarzenia. W sprawie prowadzone jest postępowanie, na potrzeby którego zabezpieczono monitoring stacji.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022