środa, 11 maja 2022 13:11

Notoryczny złodziej sklepowy rozpoznany i zatrzymany

 

Zarzuty kradzieży usłyszał 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania, który ma na swoim koncie kradzież towaru ze sklepów.

Sprawa dotyczy sklepów na terenie Gniezna, gdzie po każdej wizycie mężczyzny stwierdzano braki w towarze na półkach. W tym celu został zabezpieczony monitoring, na którym uwieczniono wizerunek złodzieja.

- Sprawca został rozpoznany przez policjantów, po tym jak nagrał się na kamery monitoringu miejscowej drogerii i sklepu z alkoholami. Po jego dwóch odwiedzinach drogerii zniknęły sprzedawane tam artykuły, podobnie było w sklepie monopolowym. Mężczyzna wynosił towar bez uiszczania zapłaty. Policjanci przyjęli od kierownictwa sklepów zawiadomienie o kradzieży z którego wynikało, że 29-latek w ciągu 4 tygodni wyniósł towar o łącznej wartości ok. 900 złotych informuje KPP Gniezno.

Mężczyzna został już przez policjantów zatrzymany, a dzisiaj usłyszał zarzuty za popełnione kradzieże. 29-latkowi grozi kara do do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022