czwartek, 12 maja 2022 13:46

25-latka wpadła z „tytoniowym interesem”

 
25-latka wpadła z „tytoniowym interesem” źródło: KPP Gniezno

W minioną środę policjanci zatrzymali 25-latkę, która w jednym ze sklepów na terenie Witkowa sprzedawała nielegalne wyroby tytoniowe.

W środę 11 maja 2022 roku funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą dokonali kontroli punktu sprzedażowego w Witkowie. W trakcie podjętych działań ujawnili 4720 sztuk papierosów beż polskich znaków akcyzowych i 4,5 kg nielegalnego tytoniu.

- Do sprawy została zatrzymaną 25-latka, która naraziła Skarb Państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego w wysokości ponad 9000 złotych - informują policjanci z KPP Gniezno. Kobiecie za jej działanie grozi teraz wysoka grzywna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022