niedziela, 15 maja 2022 17:07

Motoryzacyjny piknik charytatywny na Rynku

 

Liczne auta oraz atrakcje zagościły w niedzielne południe na głównym placu miasta, gdzie odbyło się rozpoczęcie sezonu Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu.

Na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli właściciele wielu aut, ale także różne instytucje - w tym strażacy-ochotnicy ze Strzyżewa Smykowego i Trzemeszna. Ci ostatni wystawili się ze swoim sprzętem, który jak zawsze wzbudzał największe zainteresowanie wśród najmłodszych. Poza tym wokół Rynku odbył się pokaz aut "Nocnej", w tym klubu BMW z Poznania, a także pojawiła się strefa rekreacji dla dzieci. Te ostatnie otrzymały wymagające, ale proste w swojej formie zadanie pomalowania jednego z aut farbkami. Jak się jednak okazało, pojazd zyskał "nową karoserię" w bardzo krótkim czasie. 

Całe wydarzenie miało charytatywny charakter - w trakcie bowiem zbierano nakrętki dla Kornelii Kuczmy, chorującej na zespół Mowata-Wilsona oraz do puszek wrzucano datki na rzecz Dawida Górzyńskiego. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza mirek poniedziałek, 16 maja 2022 09:22 napisane przez mirek

    jazdy nocnej bez celu mamy dość w naszym mieście ,ryczą po nocach, to jazdy koszmarne dla wstających rano do pracy..jest co podziwiać"głupota i radocha ale jak tak ma być to powodzenia całej otoczce tego przedsięwzięcia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane