środa, 01 czerwca 2022 13:37

Zderzenie trzech samochodów na „piętnastce”

 

W środowe południe służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na szosie pomiędzy Gnieznem a Wrześnią w miejscowości Czeluścin.

Do wypadku doszło 1 czerwca, około godziny 12.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na drodze krajowej nr 15 w Czeluścinie, na skrzyżowaniu z szosą do Jarząbkowa doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, z których jedno zatrzymało się w rowie na boku.

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, OSP Niechanowo, OSP Czerniejewo oraz zastępy z powiatu wrzesińskiego.

Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbite pojazdy oraz poszkodowanych, którzy nimi podróżowali. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego udzielono im pomocy.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej odbywał się z niewielkimi utrudnieniami. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer środa, 01 czerwca 2022 23:27 napisane przez szofer

    na tej szosie z Gniezna do Wrześni powinny być co kawałek wysepki zwalniające szybkość mistrzów kierownicy. Tak, jak na trasie z Gniezna do Trzemeszna. Zycie niewinnych osób ważniejsze od tych nieopierzonych kierowców, którzy bezpieczeństwo innych maja za nic!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane