czwartek, 09 czerwca 2022 20:12

Potrącenie na Winiarach

 
W czwartkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Lednickiej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca około godziny 19.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez jezdnię.

Na miejsce zadysponowano dwa  zastępy straży pożarnej, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po przybyciu służb zastano poszkodowaną pieszą, która po opatrzeniu z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ulicy był zablokowany.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Rowerzysta niedziela, 12 czerwca 2022 15:54 napisane przez Rowerzysta

  Może kto tam był niech oświeci. Za przejściem w kierunku jazdy brak aut,przed przejściem stoi wóz strażacki czyli brak aut,to o jakim zastawianiu przejścia mowa w tym konkretnym wypadku??? Wylewacie pianę obwiniając zarządcę,policję,straż miejską,a może trzeba tylko spytać policjantów co było przyczyną w tym konkretnym przypadku,czy wtargnięcie pieszego czy ktoś bawił się telefonem w aucie. Przepraszam jeśli było inaczej jak na zdjęciach.

 • Link do komentarza Kasztanek sobota, 11 czerwca 2022 08:41 napisane przez Kasztanek

  Efekt mądrych przepisów o ruchu drogowym. Jak się zachowują piesi i rowerzyści na przejściach, widać doskonale.

 • Link do komentarza kierowca piątek, 10 czerwca 2022 13:53 napisane przez kierowca

  Snake to nic nie da ludzie i tak będą tam parkować tak jest w całym mieści i nikt tego nie widzi.

 • Link do komentarza u. piątek, 10 czerwca 2022 07:44 napisane przez u.

  Kolejny poważny wypadek drogowy na ul. Lednickiej w ostatnich miesiącach. Zimą pamiętają wszyscy czołowo-boczne zderzenie w rejonie pętli autobusowej. Droga szeroka jak lotnisko, to co się dziwić, że niektórzy pędzą, a pieszych ma się w nosie.

 • Link do komentarza Kierowca piątek, 10 czerwca 2022 05:35 napisane przez Kierowca

  To było kwestia czasu, kierowcy tam notorycznie zawyżają prędkość jazdy a piesi od kiedy mają pierwszeństwo nawet nie rozglądają się już

 • Link do komentarza Snake czwartek, 09 czerwca 2022 22:56 napisane przez Snake

  Najbardziej niebezpieczne przejście w mieście, które jest na łuku ulicy. Samochody które są tam zaparkowane ograniczają widoczność pieszym wchodzącym na przejście i samochodom wyjeżdżającym z osiedla Jagiellońskiego na Lednicka. Cud że nikt tam nie zginął. A o świcie kiedy jest piękny wschód słońca i oślepia kierowcow to trzeba przez nie szybko przebiegać. Gdzie są ci co biorą kasę za organizację ruchu na tej ulicy. Czy musi dojść do tragedii żeby w końcu ktoś wprowadził zmiany w obrębie skrzyżowania. Wystarczy skrócić pas do parkowania... Az tyle!!!

 • Link do komentarza Hopcio czwartek, 09 czerwca 2022 20:29 napisane przez Hopcio

  Jak do tego doszło, no kurde niewiem. Przecież to nie Gdańska.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane