piątek, 17 czerwca 2022 09:01

Zabrał i uszkodził wózek z kawiarni

 
Zabrał i uszkodził wózek z kawiarni kadr z nagrania

Sytuacja miała miejsce 14 czerwca w centrum Gniezna - nieznany mężczyzna odjechał witryną do sprzedaży lodów spod kawiarni.

Do naszej redakcji został przesłany film, na którym to nagraniu (nakręconym z budynku naprzeciwko) widać, jak w porze nocnej niezany sprawca prowadzi ze sobą wózek z lodziarni. Zdarzenie miało miejsce 14 czerwca przed kawiarnią na ul. Chrobrego.

Jak poinformowała nas osoba przesyłająca nagranie: Porzucono ją ze zniszczonym oświetleniem na ulicy Dąbrówki. Miesiąc wcześniej podobna witryna, przed tą samą kawiarnią została doszczętnie zniszczona.

W sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Jak nam przekazano, na tę chwilę funkcjonariusze jeszce nie otrzymali zgłoszenia, ale osoba poszkodowana ma się pojawić w jednostce w tej sprawie. Dopiero wtedy będzie można oszacowac wysokość strat i wszcząć dochodzenie w sprawie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane