wtorek, 21 czerwca 2022 17:30

Zderzenie na skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich

 
Zderzenie na skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich źródło: OSP Czerniejewo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze krajowej nr 15 w Szczytnikach Czerniejewskich.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu DK15 z szosą prowadzącą z Czerniejewa do Witkowa, doszlo do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku tego mniejszy z pojazdów wypadł z jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Czerniejewo i OSP Żydowo. Po dotarciu pierwszego zastępu udzielono pomocy podróżującym autami do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Ostatecznie nikt nie wymagał hospitalizacji.

Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane