piątek, 01 lipca 2022 08:00

Darmowe kursy autobusów MPK w wakacyjne weekendy

 

Wzorem poprzednich lat, także i w tym roku przez dwa wakacyjne miesiące w soboty i niedziele autobusy MPK będą kursować bezpłatnie.

Jest to kontynuacja corocznej akcji, zachęcającej do pozostawienia samochodu w domu i skorzystania z komunikacji miejskiej w weekendy w celu dojechania na zakupy czy wydarzenia odbywające się w centrum miasta w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku, w każdą sobotę i niedzielę, autobusy MPK na wszystkich liniach będą wozić pasażerów bezpłatnie.

Kursy w te dni odbywać się będą według harmonogramu zamieszczonego na rozkładach jazdy (obowiązuje wakacyjny), które mogą być na bieżąco aktualizowane. Przypominamy, że dodatkowo od 1 lipca br. zniesiona została możliwość bezpłatnego korzystania z MPK przez obywateli z Ukrainy, którzy przybyli do Polski po 24 lutego br.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane