niedziela, 26 czerwca 2022 11:21

Oddawali krew z Życiodajnymi

 

W sobotę, przez kilka godzin, była okazja do podzielenia się swoim życiem w ramach corocznych akcji organizowanych "Oddaj krew z Cieplikiem".

W kalendarz wydarzeń krwiodawców od lat wpisane są akcje, organizowane przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Życiodajni". Pierwsza wakacyjna odsłona miała imejsce w minioną sobotę na gnieźnieńskim Rynku.

Podczas akcji, organizowanej wespół z PEC oraz sponsorami (Carrefour, GOSiR i pizzerią Mamma Mia), zostało zebranych w sumie 9 litrów krwi, a 7 osób zapisało się jako potencjalni dawcy szpiku. By dokonać tego ostatniego, można się zgłosić przy każdej takiej okazji.

Kolejna zbiórka z "Życiodajnymi" odbędzie się 23 lipca (przedostatnia sobota) br. na parkingu przed Galerią Gniezno. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane