poniedziałek, 04 lipca 2022 22:47

Dziecko wpadło do basenu. W ciężkim stanie trafiło do szpitala

 
W poniedziałkowe popołudnie w Osińcu koło Gniezna doszło do wypadku na terenie jednej z posesji.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 15:30. To wówczas do służb wpłynęło zgłoszenie o dziecku, które wpadło do przydomowego basenu w miejscowości Osiniec.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że około 9-letnia dziewczynka znajdowała się pod opieką osoby dorosłej. W pewnym momencie dziecko zostało na chwilę samo w ogrodzie i to wówczas miało wpaść do basenu.

Kiedy zorientowano się, że dziewczynka znajduje się pod wodą, zaczęto wzywać pomocy. Akurat w pobliżu przejeżdżała policjantka po służbie, która od razu ruszyła na ratunek i zawiadomiła służby. Na miejscu pojawił się patrol policji oraz wezwany zespół ratownictwa medycznego, którzy prowadzili dalszą reanimację.

Jak potwierdziła nam policja, dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Trwa postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane